Kliendid meist

Kiiresti kasvava firma juhina on IT–lahenduste igapäevane tugi kriitilise väärtusega, alates just firmale sobivate omadustega uue tehnika muretsemisest kuni hoolduseni. Tõeliselt hea, kui jääb ära mitmete firmadega suhtlemine ja kõike on võimalik edukalt ja positiivsete emotsioonidega ühe firma kaudu teostada. Elenor Systems on võitnud kiiresti meie firma usalduse, sealsel tiimil on kõrge professionaalsus, aga mis pole ka vähemoluline – äärmiselt meeldiv isiklik käitumisdistsipliin. Kõik toimib, kokkulepetest peetakse kinni ja abi saab kiiresti!

Külli Joonson
ISIS Medical OÜ, tegevjuht

Mina olen koostööga Elenoriga väga rahul. Kuna Nordic Skyline on kõnekäsitluskeskus, siis on ülimalt oluline, et meie klientidel oleks tagatud 24h teenuse toimimine. Peale koostöö sõlmimist Elenoriga ei ole meil enam probleeme IT meeste tagaajamisega ning ma ei pea ise põhjalikult tundma meie süsteemide iga väiksemat lüli. Piisab kõnest Elenori ning mul on kindel tunne, et meiega tegeletakse. Vajadusel on nad tulnud meie juurde ka nädalavahetuse öösel ilma pikema jututa. Võin öelda kindlalt, et just nende suhtumine klienti ja probleemide lahendamise operatiivsus on tugevaks eeliseks võrreldes konkureerivate firmadega.

Indres Viirsaar

Nordic Skyline OÜ, juhatuse esimees

Meie koostöö sai alguse Elenor Systemsiga ühest projektist, kus oli vaja välja vahetada hallatava ettevõte tulemüürid. Uuteks tulemüürideks sai valitud Cisco tooted. Kuna meil endil polnud väga suuri kogemusi Cisco tulemüüri produktidega, siis sai otsitud Internetist ettevõtteid, kes tegelevad Cisco toodete konfigureerimisega ja silma hakkaski Elenor Systems. Peale nendega kontakti võtmist hakkas asi väga kiirest liikuma, pakkumised tuli kohe järgmisel päeval ja vägagi mõistliku hinnaga. Spetsialist oli nõus ohverdama oma aega, et väljapool tööaega testida ja katsetada konfiguratsiooni toimivust. Teenuse kvaliteet oli väga hea, klient jäi rahule ja samuti ka meie. Peale seda projekti oleme jätkanud suhtlemist Elenor Systemsiga ja tänu sellele olema saanud ka vastuseid kiiretele küsimustele, mis on seotud Cisco toodetega.

Reedik Leitsar
3R Computers OÜ
Koostöö Elenor Systemsiga on olnud väga hea. Peamine valdkond, kus koostööd teeme, on Cisco seadmete konfigureerimine. Me ise oleme ametlik Cisco partner, kuid hetkel puudub vajalik meeskond, kes seadmeid kliendile üles paneks ja häälestaks. Oleme selle töö usaldanud Elenor Systemsile ning klientide tagasiside on väga positiivne. Kiidetakse kliendisõbralikku teenindust, kiirust ning mis peamine – kvaliteeti.

Rene Kaalo
Tigma AS
Cisco Select sertificate logo
Cisco partner - Select Certificate
Elenor Systemsi kompetents väikeste ning keskmise suurusega ettevõtete võrgumurede lahendamisel on tunnistatud Cisco Systemsi nõuetele vastavaks.

Võta meiega ühendust

Elenor Systems OÜ
Linnu tee 3, 11317 Tallinn
Telefon: +372 6027 000
E-post: infoelenor.ee